Prije nešto više od mjesec dana društvenim mrežama proširila se snimka nastala u mjestu Otok kod Sinja na kojoj se vidi životinja koja šeće po mostu, a autor videa navodi "vuk kod Otoka Sinjskog".
Životinja je snimljena u blizini škole, ali ipak korisnici društvenih mreža bili su podijeljenog mišljenja je li u pitanju vuk ili je riječ ipak samo o psu koji izuzetno nalikuje na vuka.
Čitatelj Hit Radija ustupio im je fotografije te su iste proslijedili dvjema stručnim osobama koje su im odgovorile da ipak nije riječ o vuku nego o čehoslovačkom vučjem psu.
Prije sedam dana, naš čitatelj nam je poslao još jednu nevjerojatnu video snimku.
Naime, na njoj se vide vukovi koji pretrčavaju cestu na predjelu Kukuzovca. Dva vuka, koje je uhvatila kamera iz automobila, prešli su s jednog kraja ceste na drugi i 'izgubili' se u šumi. Vozač automobila kojinam je posalo snimku imao je sreću pa je izbjegao sudar s njima.
[VIDEO] VUKOVI U ZAGORI Izletjeli na cestu, vozač automobila ih izbjegao u zadnji čas
Danas je pak na Facebook stranici osvanula nova snimka uz opis "čopor vukova u Otoku kraj Sinja".
"Većina nas vukove je imala priliku vidjeti isključivo u ZOO vrtu. U prirodi je to iznimno rijedak prizor. No, nije ga nemoguće vidjeti, pogotovo u Cetinskoj krajini", stoji uz objavljeni videozapis.
https://www.facebook.com/sinj.croatia/videos/765218018512581/


![[VIDEO] DA VAM SRCE STANE! Usred bijela dana čopor vukova u šetnji Dalmatinskom zagorom](https://www.dalmacijadanas.hr/wp-content/uploads/2023/02/vukovi.jpg?x38186)

