Zaselak Srida Sela (Moča) ovog kolovoza postao je kulturno ishodište Tučepi, tučepskih zaselaka ali i cijelog Makarskog primorja. Naime, prošli petak otvoreni su jubilarni 15. ‘kKuTz’. Prva u nizu od tri kazališne predstave bila je "Cabaret preko veze", redatelja Ivana Lea Leme u koprodukciji Satiričnog kazališta Kerempuh i Kazališta Moruzgva a u kojoj glume Mila Elegović, Linda Begonja, Jelena Miholjević i Ana Maras Harmander.
Upravo je Ana Maras Harmander nastradala kad je tijekom predstave na nju pao dio scenografije nakon naleta vjetra.
Iz kazališta Moruzgva javili su da je glumica lakše ozlijeđena, a ona se pak javila iz splitske bolnice Firule.
"Uz veliko žaljenje obavještavamo Vas da se na izvedbi predstave Cabaret Preko veze u petak dogodio nesretan slučaj u kojem je nalet vjetra srušio scenografiju na glumicu Anu Maras Harmander. Srećom je došlo samo do lakše ozljede i ovim putem želimo Ani brz oporavak. Na ostatku turneje Anu će zamijeniti Mirela Videk Hranjec. Zahvalni smo što u ovoj teškoj situaciji nije došlo do gorih ishoda i što unatoč tome možemo nastaviti s turnejom zahvaljujući našem kolektivu", poručili su iz kazališta.
https://www.facebook.com/moruzgvatheatre/posts/2763015020637786?__tn__=%2CO*F
Ana je pak na Instagramu objavila fotku brodova u moru i uz nju napisala: "Mentalne slike vs. stvarnost u mračnoj sobi."
View this post on Instagram
Mental pictures vs. reality in a dark room... #lifeisbeautiful #carpediem #thankful





