Fantastičnu izvedbu pružio je Luka Modrić u utakmici 14. kola španjolske La Lige.

Njegov Real Madrid je na Santiago Bernabeu pobijedio Real Sociedada 3:1, a hrvatski kapetan je suigračima isporučio dvije asistencije te je uspio postići i jedan pogodak.

Real je nakon početnog zaostatka izjednačio u 37. minuti. Slobodan udarac izveo je Modrić, a najviši je bio Karim Benzema, koji je glavom pogodio mrežu Remira. Kraljevi su poveli u 48. minuti, a Modrić je lijepo asistirao Valverdeu, koji je uz pomoć obrane Baska pogodio za vodstvo Reala.

Konačno, Modrić je odlično zabio polu-volej, nakon što mu je Benzema uzvratio asistencijom.

Real se trenutno nalazi na drugom mjestu, s istim brojem bodova kao i Barcelona, ali s jednim golom slabijom gol razlikom. U sljedećem kolu igraju na gostovanju kod Alavesa.