Večeras u Đardinu, s početkom u 18 sati pjeva i svira gotovo 200 polaznika Glazbene škole Josipa Hatzea. Nastup će otvoriti predškolci s duhovitim obradama popularnih božićnih napjeva. U isto će vrijeme puhački orkestar "Hatze brass to go" vođen profesorom Jakovom Jurićem izvoditi popularne koračnice i marširati kroz uži centar grada prema Đardinu. Tu će se pridružiti solistima i zborovima različitih uzrasta u izvedbi božićnih napjeva.
Cjelokupan program Zimskog akvarela za ovaj tjedan provjerite u nastavku:
UTORAK 11.12.
ĐARDIN
10:00 – BOŽIĆNA BAJKA IVICE I MARICE: IZRADA BOŽIĆNIH SUVENIRA
18:00 – PUHAČKI ORKESTAR, POČETNIČKI SOLFEGGIO I DJEČJI ZBOROVI GLAZBENE ŠKOLE JOSIP HATZE
RIVA
20:00 – GOOD VIBES BY DJ FLEX
MUZEJ GRADA SPLITA
DOŠAŠĆE U MUZEJU GRADA SPLITA
12:00 – VENI, VENI EMANUEL I RADOST DOLAZI ODOZGO: GLAZBENE IZVEDBE STUDENATA SPLITSKE UMJETNIČKE AKADEMIJE
BOŽIĆNI GRAD PERIVOJ
20:00 – JINGLE BELLS PARTY: POWERED BY RESIDENT DJ
ADVENT NA KAMPUSU
18:00 – DJ PARTY
OLOLO ISPRED GALERIJE UMJETNINA
20:30 – DJ PAYO: STUDIO 54
SRIJEDA 12.12.
ĐARDIN
10:00 – BOŽIĆNA BAJKA IVICE I MARICE: BOŽIĆNE PRIREDBE
18:00 – DUET KLARINETA IVANA BANDALO (klarinet) I ANTONIJA ŠKORPUT (gitara) U SURADNJI S GLAZBENOM MLADEŽI SPLIT
RIVA
11:00 – SV. LUCIJA: TALENT STUDIO M I MAŽORETKINJE GRADA SPLITA, ROKO BLAŽEVIĆ, PLESNI STUDIO NOA, PLESNI KLUB PULSAR I PERLICE, ULIČNI ZABAVLJAČI
20:00 – DJ ALDO: RETROFON
MUZEJ GRADA SPLITA
DOŠAŠĆE U MUZEJU GRADA SPLITA
18:00 – NASTUPI UČENIKA GLAZBENE ŠKOLE JOSIP HATZE: IZVEDBE SOLISTA I ASAMBLA
ADVENT NA PJACI
18:00 – KARAOKE
BOŽIĆNI GRAD PERIVOJ
20:00 – COLLEGE WEDNESDAYS: PINK PANTHER BAND
ADVENT NA KAMPUSU
18:00 – DJ PARTY
OLOLO ISPRED GALERIJE UMJETNINA
20:30 – DJ PAYO: OSAMDESETE
ČETVRTAK 13.12.
ĐARDIN
10:00 – BOŽIĆNA BAJKA IVICE I MARICE: ČITANJE BAJKI I DAN DJEČJEG FILMA: SLOBODNA DALMACIJA
18:00 – VIS VERITAS AETERNA
RIVA
20:00 – KONCERT KLAPE ŠUFIT: SVETA LUCIJA
HNK
20:00- SV. LUCE DONOSI OSMIJEH- GIBONNI-HUMANITARNI KONCERT
GALERIJA MEŠTROVIĆ
17:30 – ČAROBNI ČETVRTAK U GALERIJI MEŠTROVIĆ (BAJKAONICA)
MUZEJ GRADA SPLITA
DOŠAŠĆE U MUZEJU GRADA SPLITA
18:00 – ZASVIJETLIMO: OTVORENJE IZLOŽBE NIVES ČIČIN-ŠAIN
ADVENT NA PJACI
18:00 – SAX & HOUSE
BOŽIĆNI GRAD PERIVOJ
20:00 – AFTER WORK PARTY: BRAVO BAND
ADVENT NA KAMPUSU
18:00 – ESN KVIZ I DJ PARTY
OLOLO ISPRED GALERIJE UMJETNINA
20:00 – SILVANA & JJ JAZZ TRIO
PETAK 14.12.
ĐARDIN
10:00 – BOŽIĆNA BAJKA IVICE I MARICE: STARE IGRE
18:00 – TRANSACOUSTIC
RIVA
20:00 – DREAMERS BAND
BOŽIĆNI GRAD PERIVOJ
20:00 – SANTA SOIREE (HO-HO-HO): DJ RESIDENT I TAMBURAŠKI SASTAV MIRIS JUGA
ADVENT NA KAMPUSU
18:00 – LIVE IZ TINELA S RADIJA ULTRA
MUZEJ GRADA SPLITA
DOŠAŠĆE U MUZEJU GRADA SPLITA
OLOLO ISPRED GALERIJE UMJETNINA
20:00 – DJ JERRY DOLLAN
SUBOTA 15.12.
ĐARDIN
10:00 – MODNI BOŽIĆNI BUVLJAK U ORGANIZACIJI DIZAJNERA I BLOGERA SPLIT; IZLOŽBA FOTOGRAFIJA (PROJEKT I MI TO MOŽEMO); SLOBODNA DALMACIJA: PREDSTAVA ZA DJECU I DOGAĐANJE „ŽELIM JESTI ZDRAVO“
11:00 – ČAROBNA ZIMA: INTERAKTIVNA PREDSTAVA ZA DJECU
18:00 – PALJENJE III ADVENTSKE SVIJEĆE UZ PRIGODNI PROGRAM
RIVA
11:00 – ZBOR LIJEČNIKA SPLIT I ZBOR BRODOSPLIT
20:00 – AURORA BAND
MUZEJ GRADA SPLITA
DOŠAŠĆE U MUZEJU GRADA SPLITA
11:00 – ZASVIJETLIMO: RADIONICA S UMJETNICOM NIVES ČAČIN-ŠAIN
PERISTIL, PJACA, VOĆNI TRG I VESTIBUL
11:30 – KUD JEDINSTVO
ADVENT NA PJACI
18:00 – TBT SHAKESPEARE
BOŽIĆNI GRAD PERIVOJ
20:00 – SANTA SOIREE (HO-HO-HO PARTY): RESIDENT DJ
ADVENT NA KAMPUSU
18:00 – SPORTSKA ŠEMA
PODRUMI DIOKLECIJANOVE PALAČE
ZIMSKI OTVORENI ATELJE
OLOLO ISPRED GALERIJE UMJETNINA
20:30 – ROCK BAND COVERI
NEDJELJA 16.12.
ĐARDIN
11:00 – SKAC BAND
RIVA
11:00 – STEFAN KOKOŠKOV (TENOR), ZORAN VELIĆ (KLAVIR), DANIRA IPAVEC (HARMONIKA) I BJANKA IVAS (SOPRAN)
20:00 – DJ PAYO: RIVADROM
BOŽIĆNI GRAD PERIVOJ
20:00 – XXS BAND I DJ SOLA
ADVENT NA KAMPUSU
18:00 – GLAZBA NA LAGANO
MUZEJ GRADA SPLITA
DOŠAŠĆE U MUZEJU GRADA SPLITA
PODRUMI DIOKLECIJANOVE PALAČE
ZIMSKI OTVORENI ATELJE
OLOLO ISPRED GALERIJE UMJETNINA
20:30 – DJ EMILIO: LUDE 80-TE