Rađa stao u obranu rukometaša: “Nema niti jednog koji nije totalno s*eban s povredama jer nemaju pauzu nikad”

"Momci, glavu gore. Niste nikome ostali dužni, ama baš ništa osim samima sebi"

Našeg proslavljenog košarkaša, Dina Rađu, zasmetalo je odnos dijela javnosti prema hrvatskoj rukometnoj reprezentaciji nakon neuspjeha na Svjetskom prvenstvu u Egiptu.

Naime, ne samo da se naši rukometaši nisu domogli polufinala nego su završila na niskom 15. mjestu.

Ta je poziciji najgori plasman “Kauboja” od hrvatske samostalnosti, do sada smo bili najgori u Japanu gdje smo zauzelo 13. mjesto.

Splićanin je stava da rukometaše treba podržati.

“U 30 godina su osvojili 14 medalja na europskim i svjetskim prvenstvima i olimpijskim igrama plus šest na mediteranskim igrama. Treba im svima zahvaliti što odvajaju svoje vrijeme od obitelji i provode po pripremama masakrirajući se iz dana u dan.

Nema niti jednog koji nije totalno s*eban s povredama jer nemaju pauzu nikad. Momci, glavu gore. Niste nikome ostali dužni, ama baš ništa osim samima sebi. A sport kao sport ima svojih gore-dolje zakonitosti i doći će opet medalje”, napisao je Rađa u objavi na Instagramu.