Na autocesti A3 između čvora Križ i čvora Ivanić Grad u smjeru Bregane dogodila se prometna nesreća, promet se vodi po dvije prometne trake uz ograničenje brzine od 100 km/h. "Molimo korisnike za oprez", poručuju iz HAK-a.
Mokri su i skliski kolnici mjestimice u Gorskom kotaru i sjeverozapadnoj Hrvatskoj. Vozači se pozivaju da brzinu i način vožnje prilagode trenutačnim uvjetima na cesti.
Danas od 11 do 15 sati, vozi se 17. Međunarodna etapna utrka „Istarsko proljeće" kroz Poreč, Funtanu, Vižinadu, Motovun, Marčanu i Umag. Za vrijeme trajanja biciklističkih utrka vozi se uz privremenu regulaciju prometa te su mogući povremeni zastoji i vožnja u koloni. Iz HAK-a mole sve sudionike u prometu za strpljenje i oprez.




