Zagrebačko naselje Dugave puno je policije. Muškarac se zatvorio u stan bivše supruge te zatražio pregovarača. U stanu su bila i djeca.
Kako javlja novinar Večernjeg lista s terena, talačka kriza je završena, a muškarac je priveden. Prijetio je plinskom bocom bivšoj supruzi. "Priveli smo muškarca u policijske prostorije. Povrijeđenih srećom nema", potvrdili su iz policije.
Ranije objavljeno:
Rotirke, vatrogasci i naoružani specijalci u pancirkama uznemirili su, kako kažu, stanovnike zagrebačkog naselja Dugave. Puni ih je kvart, dodaju, a kako zasad neslužbeno doznaje Večernji list, u pitanju je talačka kriza.
"Policija ima postupanje u Čalogovićevoj ulici, što znači da su policijski službenici trenutačno na terenu. S detaljima ćemo ići kasnije dok utvrdimo o čemu je točno riječ", kazali su iz Policijske uprave zagrebačke.
Navodno je riječ o istom mladiću koji je u ovo doba lani na livadi Čalogovićeve ulice bio okružen policijom koja ga je navodno spriječila da si oduzme život vatrenim oružjem.
Prema prvim informacijama, nepoznati se muškarac zatočio u stanu s obitelji koju drži kao taoce. Kako doznaje Večernji list s terena, riječ je stanu na petom katu kod ulaza broja 15.




