Ranije smo izvijestili da je utorak oko 18 sati na području općine Bukovlje došlo je do pucnjave u kojoj je jedna osoba zadobila ozljede, a kasnije je preminula.
Policija nastavlja kriminalističko istraživanje kako bi utvrdila sve okolnosti i detalje ovog događaja.
Kako javlja Plus portal u Šušnjevcima u općini Bukovlje u utorak poslijepodne ubijen je muškarac. Počinitelj je navodno poznat policiji te je i dalje u bijegu. S ubijenim se, kažu mještani, cijeli dan družio na obližnjem izletištu Ljeskove vode, a potom ga dočekao i hladnokrvno ubio na cesti. U tijeku je očevid. Zbog svega je blokiran prolazak prema Ljeskovim vodama i Vrhovini.
Užas u Bukovlju: Ubijen muškarac, policija traga za ubojicom
035 portal neslužbeno doznaje da je ubijen Zoran Grgić, saborski zastupnik iz redova HDZ-a početkom 2000-ih. Bio je i član Vijeća za građanski nadzor sigurnosno-obavještajnih službi Hrvatskog sabora te je obnašao i niz lokalnih političkih funkcija.



