Hajduk svladao Krško golovima Ercega i Vlašića!

Bijeli su nekoliko puta mogli povećati prednost i na više od 2:0

Hajduk je u petak navečer, na stadionu Matije Gupca odnio pobjedu nad Krškim rezultatom 2:0.

Već u osmoj minuti Hajduk je poveo golom Ercega kojemu je asistirao Ohandza.

Nakon 4 minute Erceg je mogao povećati vodstvo i na dva razlike, ali priliku nije iskoristio, lopta je prozujala pokraj lijeve vratnice.

No, u 23. minuti Krško kažnjava VlašićNiksi je sjajno pucao prizemnim udarcem s 20 metara u donji desni kut, vratar Zalokar bio je nemoćan.

Bijeli na kraj prvog poluvremena odlaze s uvjerljivim vodstvom koje je moglo biti čak i veće obzirom na igru koju su pokazali.

Nastavili su Bijeli s inicijativom i u drugom dijelu, domaćini su pokušavali dugim loptama zaprijetiti, ali  bez konkretnije prilike.

U 90-oj minuti je Borja mogao dati treći pogodak na asistenciju Savvasa, ali Zalokar je nogom spriječio njegov udarac.

Hajduk završava utakmicu s rezultatom 2:0.