Baletni studio HNK Split proglašen najboljom plesnom školom na natjecanju Dalmatian Dance Trophy

Ovogodišnje natjecanje održalo se je u velikoj dvorani Sportskog centra Gripe u organizaciji plesnog kluba Lambada


Mladi plesači Baletnog studija HNK Split oduševili su žiri na posljednjem ovogodišnjem plesnom natjecanju Dalmatian Dance Trophy – najvećem međunarodnom plesnom natjecanju u Splitsko – dalmatinskoj županiji.


Ovogodišnje natjecanje održalo se je u velikoj dvorani Sportskog centra Gripe u organizaciji plesnog kluba Lambada. Plesači predvođeni koreografom Remusom Dimacheom osvojili su 18 prvih mjesta, dva druga kao i glavnu nagradu za najbolju plesnu školu na natjecanju.

Dalmatian Dance Trophy 2020

Tonka Bajić 1.mjesto Solo Kids

Nina Božić 1.mjesto Contemporary Solo Kids

Bruna Videka 1.mjesto Contemporary Solo Youth

Noemi Dimache 1.mjesto  Solo Mini Kids

Matea Blažević 1.mjesto Modern Solo Kids

Mareta Basta 1.mjesto Open Solo Kids

Lidija Kerum Tešija 1. mjesto Lyrical Solo Mini Kids

Paula Maretić 2.mjesto Lyrical Solo Kids

Tonka Bajić i Mareta Basta 1.mjesto Contemporary Duo Kids

Anastasia Svirko 1.mjesto Modern Solo Youth

Anastasia Svirko i Bruna Videka 1.mjesto Modern Duo   Junior

Irma Duilo 1.mjesto Contemporary Solo Junior

Tena Stubnja i Nika Stubnja 1.mjesto duo open kids.

Trio (Noemi Dimache, Tonka Bajić, Matea Blažević) 1. mjesto  modern trio kids.

Mina Ugrin 2.mjesto modern solo youth.

Tena Stubnja 1.mjesto jazz dance solo junior

 Vanda Kežić 1.mjesto jazz dance solo kids.

Kvartet (Bruna Videka, Anastasia Svirko, Irma Duilo i Nina Božić) 1.mjesto Contemporary Group Junior

12 ( Nina Božić, Bruna Videka  Anastasia Svirko, Tena Stubnja, Margarita Šunjić, Karla  Čaljkusić, Mina Ugrin, Nikka Martinović, Marta Čičerić, Laura Vojnović, Irma Duilo) 1. mjesto modern group junior.

MSB ( Tonka Bajić, Nina Božić, Mareta Basta, Matea Blažević, Lidija Kerum Tešija, Bruna Videka, Anastasia Svirko, Irma Duilo, Noemi Dimache,Ana Vučetić, Laura Šarolić, Marta Čičerić, Nikka Martinović, Paula Maretić, Mina Ugrin, Vanda Kežić, Tena Stubnja, Nika Stubnja, Karla Čaljkušić, Iva Gabriela Petrović, Margarita Šunjić, Laura Vojnović  ) 1.mjesto Modern Group Youth.

Koregrafija i mentor:  Remus Dimache.

Moja reakcija na članak je...
Vau
8
Haha
1
Hagić
3
Hmmm
0
Plač
0
Grrr
0
Molim?
0

Komentiraj

Napišite komentar
Upišite svoje ime