Premijer Andrej Plenković, kojemu je jučer potvrđena zaraza koronavirusom, iz kućne je izolacije vodio online sastanak sa županima, a na njemu su sudjelovali i ministar zdravstva Vili Beroš i ravnatelj HZJZ-a Krunoslav Capak.
Plenković svoje radne zadatke ispunjava kao i inače, ali mu je izdana mjera od 10 dana izolacije, tako da će svi budući sastanci, pa i uži kabinet Vlade, biti organizirani video putem, javila je HRT reporterka Nikolina Ćosić u večerašnjem Dnevniku.
- Predsjednik Vlade i njegova supruga osjećaju se dobro, imaju blaže simptome zaraze koronavirusom - rekao je glasnogovornik Vlade Marko Milić, prenosi HRT.
- Predsjednik Vlade ima četiri svoja potpredsjednika. Svi su to ljudi od njegova povjerenja. Ovo je njegov odabir. Inače, Tomo Medved je i zamjenik predsjednika HDZ-a, čovjek koji odgovorno radi kao ministar hrvatskih branitelja i potpredsjednik Vlade za domovinsku sigurnost, čovjek je od povjerenja - zaključio je Milić.



