Iva Belé Success Concept potiče pojedince i tvrtke da aktiviraju svoju svrhu i ciljeve kroz treninge i mentorstvo. Koncept kombinira metodologiju i iskustvo stečeno u više od 20 godina rada na menadžerskim pozicijama, omogućujući kod polaznika trenutne promjene i brzu implementaciju. Treninzi su zabavni, na njima su polaznici aktivni i dobivaju materijale sa svojim zaključcima, ciljevima i svrhom, koji im ostaju ako žele dalje raditi na sebi. Temelj onog što se podučava na treninzima je da preuzmemo aktivnu ulogu u svom životu, osvijestimo u kojem smjeru se želimo razvijati i djelujemo bez odustajanja.
Treninzi su namijenjeni svima koji žele ostvariti svoj puni potencijal i imaju hrabrost za to i preuzeti odgovornost. Pomažu polaznicima da osvijeste što ih pokreće, koje su talente i kvalitete zapostavili te ih ohrabruje da oko njih formiraju ciljeve. Održavaju se u 6 gradova u Hrvatskoj, a 10. 4. u Splitu, u Hotelu Park od 17:30 sati. Prijave su moguće na web stranici.
Polaznici dobivaju Radnu bilježnicu s podsjetnikom na glavne teme u koju upisuju svoje ciljeve i daljnje korake, odnosno planove za budućnost te autoričinu knjigu koju mogu pokloniti sebi kao trajni priručnik uspjeha ili ju proslijediti dalje. Na Networking eventu na kraju trosatnog treninga polaznici će upoznati ljude koji žele više od života i dobiti mogućnost da zajedno provode ciljeve i budu si podrška.
"Život poprima pravu kvalitetu kada znamo kako upravljati sobom, kada pratimo svoje misli, biramo reakcije i postupke, analiziramo svoju učinkovitost i odredimo ciljeve. Treninzi će vam omogućiti da na vlastitom primjeru odmah primijenite alate i vježbe za upravljanje sobom te odredite smjer u kojem se želite razvijati. Cilj treninga je doći u što više gradova Hrvatske kako bismo u direktnom kontaktu s ljudima zajedno napravili promjene na bolje", zaključak je Ive Belé.



