Hajduk je danas igrao protiv Gorice u Velikoj Gorici u okviru 26. kola SuperSport HNL. Slavili su Splićani koji su bili bolji rezultatom 0:3, a mrežu Gorice tresli su Livaja u 22. minuti, Benrahou u 31. i Pukštas u 42.
Hajdukovo krilo Yassine Benrahou upisao je asistenciju i gol, a nakon susreta rekao je sljedeće: „Utakmica je bila dobra jer smo pobijedili 0:3 i trebali smo te bodove. Sretan sam zbog momčadi i sretan sam što sam im pomogao ovim golom.“
Zamjena strana s Dajakuom?
- Radili smo na treningu kombinacije sa mnom i s Leonom. Željeli smo prvo napraviti tu kombinaciju, a kasnije se sve odvilo kako je trebalo.
Gol
- Želio sam pratiti akciju, imali smo dobru akciju. Pokušavao sam biti na dobroj poziciji, zoni akcije kako bih imao priliku postići gol. Imao sam sreće, a i dobro sam se pozicionirao.
Značaj utakmice s obzirom na obrisane objave?
- Ne znači ništa oko tih objava. Navijačima želim pokazati ljubav na terenu, ne na Instagramu. To je privatni račun, razumijem sve. Primio sam dosta dobrih poruka, ali to je moja stvar. Želim svoju ljubav i kako se brinem o klubu na terenu. Jako sam sretan što sam uspio na neki način.




