SPEKTAKULARAN POGODAK REBIĆA Trijumf Milana i debakl Juventusa

Juventusu sada opasno ‘visi‘ i Ligi prvaka

Krilni napadač hrvatske nogometne reprezentacije, Ante Rebić, postigao je fantastičan pogodak za Milan u uvjerljivoj pobjedi nad Juventusom (3:0) u derbiju 35. kola talijanske Serie A.

Ante Rebić ušao je u igru u 66. minuti da bi zamijenio ozlijeđenog Zlatana Ibrahimovića, a u 78. minuti se pobrinuo za potez utakmice. Sjajnim udarcem s dvadesetak metara pogodio je lijeve rašlje za 2:0.

Milan je poveo u završnici prvog poluvremena, kad je mladi Španjolac Brahim Diaz preciznim udarcem pogodio gornji lijevi kut Juventusovih vrata. U 58. minuti Kessié je mogao udvostručiti vodstvo Milana, ali je Szczesny obranio njegov loše izveden kazneni udarac. U 82. minuti za konačnih 3:0 pogodio je Fikayo Tomori na ubačaj Calhanoglua.