Kyokushin Karate Kup Split ugostio 80 najboljih boraca iz hrvatskih klubova

Dana 24. ožujka 2018. godine održan je 2. Kyokushin Karate Kup Split u Sportskoj dvorani Oš Žnjan – Pazdigrad na kojem su nastupili su najbolji borci iz Hrvatskih kyokushin karate klubova. Natjecanje je po drugi put organizirano u Splitu, a nastupilo je 80 natjecatelja u 20 kategorija.

Natjecanje je otvorio predsjednik KKK SPLIT Toni Majstorović te su nakon toga uslijedile demonstracije članica kluba Ritmičke gimnastike Lotus i članova KKK SPLIT.
Natjecanje se održalo u disciplini Kumite, od najmlađih natjecatelja do juniorskog uzrasta, na oduševljenje svih nazočnih.

Članovi Kyokushin karate kluba Split su osvojili 9 odličja, od čega 3 zlatne, 3 srebrne i 3 brončane medalje. Pohvale idu svim natjecateljima koji predano i naporno treniraju te sa svakog natjecanja dođu sa odličjima, a među njima posebno se ističu braća Mateo i Duje Ravlić koji su na posljednja 3 turnira osvojili zlatna odličja te Needo Pavlinović koji je osvojio zlatnu medalju u kategoriji juniora i nagradu za najbolji Borbeni Duh.

Nakon dodijeljenih odličja i završetka turnira, uslijedio je domjenak za sve natjecatelje, trenere i suce.