Ivana Mujkić i Marijan Pavliček, zamjenica i zamjenik vukovarskog gradonačelnika, pozitivni su na Covid-19 infekciju. Gradonačelnik Vukovara, Ivan Penava, završio u samoizolaciji, priopćili su srijedu navečer iz Grada Vukovara.
Ivana Mujkić je na Facebooku objavila da je prve simptome osjetila u petak popodne te se od tada nalazi u samoizolaciji. Pozitivan nalaz dobila je danas, a fizički se osjeća dobro te osim blage glavobolje i gubitka osjeta mirisa i okusa nema drugih simptoma.
Zamjenik gradonačelnika i saborski zastupnik Marijan Pavliček načelnik je Stožera civilne zaštite Grada Vukovara.
https://www.facebook.com/ivana.mujkic.39/posts/878796049525343
Vukovarski gradonačelnik Ivana Penava potvrdio je novinarima da će određeni broj ljudi koji su bili u neposrednom kontaktu s Mujkić i Pavličekom, a među kojima je i on, otići u četvrtak na testiranje.
"U međuvremenu se pridržavamo mjera samoizolacije", rekao je Penava.





