Nekad bilo sad se spominjalo. Prošlo lito u šetnji dalmatinskim plažama kad je Covid 19 malo posusta' stigli smo u srce Podstrane, te duboko u hladu kafića „Porat“ u vlasništvu Marija Jakulja „proćakulali“ sa najpoznatijim Dalmatincem poslije Mate Miše Kovača, Stipom Mikuličićem.
Popularni Stipe Legenda koji je, kako kaže, tada na netom završenoj sinjskoj Alci bio u društvu kompletnog političkog vrha gdje su ministar Tomo Medved i sam premijer Andrej Plenković tražili "selfi" sa najpoznatijim brkovima istočno od miljevačkog prvokategornika.
Nevjerica i sumnja na licima svih prisutnih u kafiću brzopotezno je otklonjena kada je Stipe Legenda iz stražnjeg džepa nonšalantno izvadija "slije" sa spomenutim političarima.
Dok nam je pričao o svim svojim poznanstvima njegov mobitel se užario od neprestanih poziva koje je Stipe Legenda mrtav "ladan" izignorirao, rekavši: „Kad bi se svakom javija poludija bi." Na kraju Stipe je ugodno druženje zaključija, opet „selfijem“ i to sa rijetko viđenom tamnoputom ljepoticom, na zadovoljstvo svih prisutnih kupača.
Ako Bog da, a dat će, ovo lito bez korone opet ćemo uživat po najlipšim plažama na svitu.




