Pjevačica Domenica Žuvela plijenila je pažnju na predstavljanju linije mediteranskih rakija i likera Tončija Huljića naziva MADRE BADESSA koja je nastala u suradnji s Maraskom.
Vješto je skrivala svoj ljubavni život od očiju javnosti, sve dok se na ovom događaju nije pojavila u društvu odvjetnika Ivana Bačića s Korčule. Nasmijana od uha do uha pozirala je pred objektivom, ali bez pratnje.
- Ivan i ja smo zajedno, sretna sam i lijepo nam je - rekla je prošle godine pjevačica Domenica Žuvela ekskluzivno za magazin Story i otkrila detalje svoje ljubavne romanse.
Domenica je otkrila da je pri početku karijere odlučila da će dečka držati dalje od medija. Ipak, izgleda da je promijenila svoje mišljenje.
Za ovu prigodu pjevačica je odjenula narančasti kombinezon, dok se izabranik njezina srca pojavio u bijeloj košulji i crnim hlačama.
DOMENICA NAJAVILA KONCERT ZA 2030. GODINU "Ima posla oko toga"
Podsjetimo, pjevačica je rezervirala zagrebačku Arenu za svoj veliki koncert, i to za 8. studenoga 2030. godine.
Cijena karte
100 kn je najjeftinija karta na parteru, a 400 kn morat će izdvojiti oni koji 8. studenog 2030. godine odluče Domenicin koncert gledati i slušati iz VIP lože.





