Promet je srednje gust na većini cesta u smjeru mora i unutrašnjosti. Tijekom dana očekuje se gust promet na važnijim cestama u smjeru mora i unutrašnjosti, autocestama A1 i A6 Rijeka-Zagreb, cestama u Istri, riječkoj obilaznici, Jadranskoj i Ličkoj magistrali, Krčkom mostu, na prilazima turističkim središtima duž obale, povremeno u trajektnim lukama i pristaništima te na pojedinim graničnim prijelazima, javljeju iz HAK-a.
Na autocesti A1 pred naplatom Lučko u oba smjera nema dužih čekanja.
Zabrana prometa za teretna motorna vozila najveće dopuštene mase iznad 7,5 tona na pojedinim cestama u Istri i priobalju bit će danas, 29. srpnja, od 12:00 do 23:00 sata.
Od 8:40 sati zbog odrona kamenja na DC62 u Vrgorcu vozi se suženim kolnikom.
Večeras od 21:00 do 06:00 sati zbog radova na obilaznici grada Vodica na državnoj cesti DC8, vozit će se naizmjence, jednim kolničkom trakom.
Tijekom turističke sezone, od 15.06. do 17.09., petkom od 09:00 sati do nedjelje do 20:00 sati te na dan uoči (od 09:00 sati) i na dan praznika i blagdana (do 20:00 sati) zabranjuje se obavljanje izvanrednog prijevoza na autocestama (A1, A3, A4, A5, A6, A7 i A10) te na Krčkom mostu (DC102).
Moja reakcija na članak je...




