Glazbenik Alen Vitasović rastužio je obožavatelje i publiku kada je na svom Facebooku objavio da će morati sve nastupe otkazati. Zbog teških zdravstvenih problema u kojima se našao, Alen je prisiljen provesti još mjesece bez posla, a to ga je strašno pogodilo. Ipak, zdravlje je trenutno na prvom mjestu pa je glazbenik na oporavku u pulskoj bolnici.
U razgovoru za RTL.hr Vitasović je kratko otkrio koliko je narušeno njegovo zdravlje trenutno.
"Ništa se ne zna, gadno je bolno. Jedva hodam i imam bronhitis", ispričao je Vitasović koji ima teži oblik koronavirusa. "Sve je individualno, trebat će sreće, teško me pokosilo. Još četiri mjeseca bez posla", razočaran je pulski pjevač.
Na pitanje radi li se o težem obliku koronavirusa, Alen je rekao da liječnici istražuju.
"Užasno sve boli. Ne mogu hodati", zaključio je glazbenik.
Dugo se već Alen osjeća loše
Već se danima i tjednima Vitasović osjeća loše, a dio svoje bitke za zdravlje podijelio je i na Facebooku, gdje aktivno komunicira s obožavateljima i suradnicima. Posebno ga je sada pogodila nemogućnost rada, naime imao je dogovorene koncerte koje nikako neće moći odraditi jer su mu liječnici već sada najavili da će oporavak biti dugotrajan i da će morati odmarati.
Nakon pandemije i restrikcija, konačno je trebao početi s nastupima pa ga je nemogućnost rada tijekom proljeća koje stiže, dodatno zabrinula i rastužila. No, kako kažu njegovi obožavatelji - zdravlje je najvažnije!



