Na Zimskim Sveučilištnim svjetskim igrama Mlada paraskijašica Karla Kordić osvojila je prvu medalju ikada na Zimskoj univerzijadi u povijesti hrvatske sveučilišne reprezentacije okitivši se broncom!
21-godišnja paraskijašica i studentica 2. godine fizioterapije na Zdravstvenom veleučilištu u Zagrebu skijala je u para alpskom skijanju uz vodičicu Andreu Jezidžić. Kordić je u Torinu odvozila iznimno tešku stazu para veleslaloma za slijepe i slabovidne, a skijala je rame uz rame s predstavnicama Italije i Njemačke, odnosno osvajačicama medalja s Paraolimpijskih igara.
Kodrić se para skijanjem počela baviti prije četiri godine, a od tada bila je dio raznih utrka od kojih se ističu dvije slalomske utrke u Sorembergu gdje je osvojila dva zlata, slalomska utrka u Matreiu gdje je bila brončana te slalomska i veleslalomska utrka u Malbunu gdje se u obje discipline penjala na najviše postolje.