Večeras se na zagrebačkom Hipodromu održava dugoočekivani koncert Marka Perkovića Thompsona, a interes publike premašio je sva očekivanja – organizatori najavljuju dolazak čak pola milijuna ljudi.
Od ranih jutarnjih sati, Zagreb je preplavljen Thompsonovim obožavateljima koji su pristigli iz svih dijelova Hrvatske, ali i iz inozemstva. Atmosfera u gradu je usijana: dugi redovi formirali su se oko Hipodroma, a posjetitelji se sklanjaju u hlad uz ceste, pripremajući se za večerašnji glazbeni spektakl.
Društvenim mrežama kruži i snimka trenutka kada je Hipodrom otvoren za posjetitelje – na videu se jasno vidi kako fanovi, koji su satima čekali ulaz, trčeći ulaze na prostor Hipodroma u želji da zauzmu što bolja mjesta.
Pogledajte: