Rijeka izvukla pobjedu protiv Lokomotive, Armada transparentom odala počast Ivanu Mati Blaževiću

U čast ubijenom torcidašu kojeg su od milja zvali Blato...

Rijeka je večeras nakon poraza u Ligi prvaka i ukupno četiri utakmice bez pobjede pokušavala odmjeriti snage s Lokomotivom i okrenuti “vodu na svoj mlin”.

Već u 16. minuti snove Riječana ruši Majer koji zabija za vodstvo Lokomotive.

Tek pred kraj susreta, točnije u 80. minuti, Riječani izjednačavaju i to preko Bradarićevog udarca s 20 metara ka golu.

Idealnu priliku imala je Rijeka u 84. minuti kada je Ivanušec srušio Hebera u šesnaestercu, pa je dosuđen i jedanaesterac. Međutim Šemper odlučno brani udarac Mateija.

Međutim,Matei se iskupljuje u sudačkoj nadoknadi te u 94.minuti uz asistenciju Bradarića pogađa za konačnih 2:1.

Bitno je napomenuti i kako je Armada na večerašnjoj utakmici na Rujevici izvisila transparent na kojemm je pisalo “Ivan Mate Blažević počivaj u miru”, u čast ubijenom torcidašu kojeg su od milja zvali Blato.