FIRE COMBAT “SRCE KORNATSKO” U Vodicama održano memorijalno vatrogasno natjecanje

U sklopu obilježavanja 10. obljetnice Kornatske tragedije, DVD Vodice, JVP Vodice i Vatrogasna zajednica Šibensko kninske županije organizirali su memorijalno vatrogasno natjecanje

U sklopu obilježavanja 10. obljetnice Kornatske tragedije, DVD Vodice, JVP Vodice i Vatrogasna zajednica Šibensko kninske županije organizirali su u subotu popodne memorijalno vatrogasno natjecanje FIRE COMBAT “SRCE KORNATSKO” koje se održalo ispred stare škole na rivi u Vodicama gdje je napravljen poligon na kojem su se vatrogasci ogledali u tečnosti, spretnosti i brzini.


– Natjecateljsku ekipu činili su dva člana koji zajedno savladavaju sve prepreke uz mjerenje vremena, a na ovom prvom natjecanju sudjelovalo je 23 ekipe iz Hrvatske i Slovenije – rekao je za Info Vodice Ante Sladoljev, predsjednik DVD-a Vodice koji se ovim putem zahvalio članovima DVD i JVP Vodice koji su uvelike pomogli u realizaciji ovog natjecanja.

Foto: Info Vodice

– Posebnu zahvalu upućujem vatrogascu Karmelu Mrši koji je napravio ovaj poligon, a zahvaljujemo se i Gradskom parkingu, Gradu Vodicama i TZ Vodice na pomoći i podršci, tvrtki Ergotehnika i Vatropromet na donacijama u opremi te udruzi Daj 5 od srca i Ribarskoj zadruzi Adria iz Tribunja. Ove godine se održava zadnji Mimohod sjećanja, a namjera nam je da se umjesto Mimohoda svake godine u kolovozu održava vatrogasno natjecanje Fire Combat – rekao je Ante Sladoljev za Info Vodice

Foto: Info Vodice

REZULTATI

Klasa E
1. Ivana Borozan-Irena Brkljača (DVD Mladost 4) – 164,4 sek
2. Anita Kotnik – Maruša Meklav (Slo)
3. Nevena Maleš – Stela Petešić (DVD Mladost 5)

Klasa C
1. Dejan Kotnik-Boštjan Pogorevc (PGD Zreče 3 SLO) 2 min 2 sek
2. Boris Nađenović-Zdravko Grošinić (DVD Sv. Nedjelja/DVD Komin)


Klasa B
1. Josip Deanković- Marijo Grgić (PVP- Zračna Luka Split) 1 min 42 sek
2. Mladen Rogina- Emanuel Lacković (JVP Grada Varaždina)
3. Dalibor Bajić – Mario Kušt (JVP Grada Zagreba)

Klasa A
1. Ante Petrović-Ivan Batina (DVD Kaštela) 1 min 51 sek
2. Antonio Huzek-Zvonimir Beketić (DVD Garnešinski Novaki)
3. Josip Mandarić-Tomislav Kereta (DVD Mladost 1)



Moja reakcija na članak je...
Vau
0
Haha
0
Hagić
0
Hmmm
0
Plač
0
Grrr
0
Molim?
0