Svakakvih glazbenih zbivanja ima za i oko Valentinova u Splitu i okolici. Od legendarnog Parnog Valjda na Gripama do vesele atmosfere u splinskom Green Parku sa Snig Bendom.
Ako još nemate plan za Valentinovo, Cool Garden (Domovinskog rata 21) je pravo mjesto za vas! Uoči Dana zaljubljenih, u četvrtak, 13. veljače, priprema se večer ispunjena smijehom, glazbom i dobrom energijom – sve pod vodstvom omiljenog Zorana "Dobrog Srca".
Dame će biti u posebnom fokusu večeri, uz niz iznenađenja koja će im uljepšati ovu prigodu. Na programu su karaoke, zabavne animacije i prilika za upoznavanje novih, simpatičnih ljudi.
Za odličnu atmosferu pobrinut će se karizmatični voditelj Duško Šetka, koji se napokon vratio s broda, a uz njega će i vesela ekipa osoblja Cool Gardena osigurati da se svi osjećaju kao doma.
Sve što trebate ponijeti sa sobom su osmijeh i dobro raspoloženje – vidimo se na večeri ispunjenoj ljubavlju i zabavom!